KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246082
nr 1424 6082
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, By i vinterskrud, ej signerad. Olja på duk, 30x39, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:06:49
11/10 18:01:49